Nasze rekomendacje

Nasza hodowla » Nasze rekomendacje

Hodowla Lordsett okiem właścicieli szczeniąt :)

 

Od rodziny "Kebaba" Lordsett Capitan America
Od początku szukaliśmy pięknego, zdrowego szczeniaka bez myśli o wystawach. Po wizycie u Was od razu wiedzieliśmy, że to jest idealne miejsce dla psów. Śmiejemy się, że Kebi to pies z wolnego wybiegu . Zawsze jak mamy wątpliwości to wiemy, że możemy się do Was odezwać - wiadomo, że z weterynarzami różnie bywa. A sam Kebab jest cudowny, pięknie zbudowany, pomimo naszych obaw sapie tylko jak się zmęczy. Nie ma żadnych problemów ze zdrowiem, naprawdę trudno go zmęczyć. Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać hodowle to na pewno bylibyście to Wy!

****************************************

Od rodziny "Teodora" Lordsett Dragon Tea
O hodowli mopsów Lordsett dowiedzieliśmy się przeczesując intensywnie internet. Choć znaleźliśmy kilka miejsc godnych uwagi, najbardziej jednak przemówiła nam do serca hodowla Państwa Kasi i Marcina. Już na samej stronie można zauważyć jak bardzo pieczołowicie zajmują się hodowlą swoich psów i z jakim zaangażowaniem podchodzą do kontaktów z potencjalnymi nabywcami psiaka. Kontakt z właścicielami jest bardzo przystępny a udzielanie wszelkich informacji na bardzo wysokim poziomie. Widać że kochają to co robią więc lepiej być nie może. Po prostu pełen profesjonalizm! Spotkanie z panią Kasią i panem Marcinem pozostawia wiele pozytywnych i miłych wrażeń. Co ważne są zaangażowani w życie piesków i nie pozostawiają nikogo bez opieki i wsparcia ale z wielką troską i chęcią dzielą się wszelkimi doświadczeniami i służą pomocą w każdej sytuacji. Pieski, które wyruszają do nowych domów są zadbane pod względem emocjonalnym jak i fizycznym, cechują się niebywałymi charakterami.
Nasz szczególny "egzemplarz" mopsiego przyjaciela rodziny musimy przyznać że jest nad wyraz interesujący i mądry. Posiadaliśmy już zwierzaki ale pies rasy mops a w szczególności nasz Teodor przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Ten pies jest po prostu niesamowity! Ma swoje ścieżki i potrafi myśleć naprawdę w nieszablonowy sposób, uwielbia poznawać świat, jest pełen zaufania, śpi w rozmaitych i czasami nietypowych miejscach, wychodzi też z niego mały łowca i mega kompan do zabaw. Ma coś z kota ponieważ możemy go znaleźć w miejscach nietypowych dla psów jak np. szuflada na pościel pod łóżkiem czy drukarka:) Jednym słowem jest kompatybilny we wszelkich okolicznościach i w każdej z nich potrafi się bez problemu odnaleźć. Szybko się uczy. A to tylko trzy tygodnie obserwacji, co będzie dalej, sami nie możemy się doczekać:)

  • Lordsett Capitan America
    Lordsett Capitan America
  • Lordsett Dragon Tea
    Lordsett Dragon Tea
  • Lordsett Dragon Tea
    Lordsett Dragon Tea